Kraków

specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych,
  • przygotowywanie kampanii marketingowych wprowadzających nowe produkty na rynek (sesje zdjęciowe, strategia wprowadzenia produktu itp.)
  • współpraca z agencją marketingową w ramach prowadzenia social mediów (Facebook, Instagram),
  • planowanie i realizacja założeń komunikacji z klientami (w tym aktualizacja strony internetowych),
  • przygotowanie materiałów marketingowych tj. ulotki, plakaty, itp. (współpraca z grafikiem),
  • budowanie wizerunku formy poprzez alternatywne działania marketingowe tj. akcje charytatywne, udział w festiwalach itp.,
  • nadzór nad odpowiednim wykorzystaniem materiałów marketingowych w punktach sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – marketing, zarządzanie i ekonomia,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • aktualna książeczka sanepidowska – mile widziana,
  • doświadczenie w rozwijaniu marki przy wykorzystaniu social mediów – warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej,
  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki i kreatywność,
  • umiejętność kreowania marki poparta portfolio zaprezentowanym w trakcie rozmowy rekrutacyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od realizacji celów,
  • pakiet benefitów min. prywatna opieka medyczna, rabat pracowniczy w kawiarniach, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • narzędzia niezbędne do pracy.
Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do składania swojego CV oraz portfolio swoich prac drogą mailową na adres rekrutacjalhob@lajkonik.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Lajkonik. House of Bakery Sp. z o.o.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Lajkonik. House of Bakery. Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na ul. Stradomska 5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody.

    miasto:

    Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w związku z odpowiedzią na ofertę pracy jest Lajkonik. House of Bakery sp. z o.o. Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje, a w przypadku udzielenia odrębnej zgody również w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.